Drzwi

Firma KREADOM zajmuje się sprzedażą drzwi, przeznaczonych do użytkowania wewnątrz mieszkania, czy zewnątrz domu. Bogata oferta kolorów i wzorów pozwala na wybór najlepszego systemu drzwiowego. Wybór drzwi jest odpowiedzialną i ważną decyzją, nad którą powinniśmy się zastanowić. Producenci tacy jak: PARMAX i DELTA oferują drzwi o różnych właściwościach i innym designie, dzięki czemu klient indywidualny będzie mógł podjąć decyzję, mając do wyboru multum opcji.

W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi wewnętrzne (w innej zakładce) i drzwi zewnętrzne, zaś podziału wg materiału ich wykonania można dokonać na: drzwi drewniane, drzwi klejone, drzwi aluminiowe, drzwi pcv, drzwi szklane o klasycznym wyglądzie lub nowoczesnym wykończeniu.

Oprócz sprzedaży drzwi oferujemy także profesjonalny serwis oraz montaż drzwi.

WYTRZYMAŁE DRZWI NA LATA

Nasz salon jest zaopatrywany w drzwi najlepszej jakości - każdy system jest poddawanym testom, zanim trafi do sprzedaży. Oprócz doskonałych właściwości, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne prezentują się w sposób stylowy i nowoczesny. Drzwi, które oferujemy są wykonane z pomocą najnowszych technologii, które pozwalają drzwiom, osiągać maksimum parametrów izolacyjnych i wytrzymałościowych. Techniki, którymi są wykonywane, pozwalają na uzyskanie bogatego wzornictwa drzwi.

CHARAKTERYSTYKA DRZWI PARMAX I DELTA

  • wysoka jakość materiału,
  • ekologiczne wykonanie
  • odporność na uderzenia mechaniczne
  • wysoka żywotność drzwi
  • wysoka izolacyjność (akustyczna i termiczna)
  • możliwość modyfikacji (koloru drzwi)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drzwi?

Decydując się na zakup drzwi powinniśmy zmierzyć otwór, w którym będą się one znajdować. W przypadku, gdy nie jesteśmy pewni powinniśmy zamówić ekipę montażową z firmy, u której zakupiliśmy okna, dzięki czemu możemy liczyć na poprawne wykonanie pracy, a także przyszłe usługi pogwarancyjne, w ramach kompleksowości usług. Uprzednio, zanim je zakupimy musimy przeanalizować, w którą stronę drzwi mają się otwierać, czy zamykać. Nie chcemy przecież, aby drzwi zajmowały przestrzeń, w której nie powinny się w ogóle znajdować. Do drzwi, umieszczonych w łazience i kuchni, musimy zamontować otwory wentylacyjne, pozwalające na właściwą wymianę powietrza np. z zaparowanej kuchni. W przypadku drzwi zewnętrznych najważniejszym parametrem jest ich szczelność, im lepsza tym większe wyniki uzyskuje w przypadku izolacji.

Drzwi drewniane są wykonywane z drewna tj: mahoń, sosna, czy dąb. Podstawa, może być wykonana z drewna litego (całościowo), lub też z tzw. klejonek. Decydując się na zakup drzwi drewnianych powinniśmy wziąć pod uwagę, czy chcemy kupić już polakierowane drzwi, czy też takie, których impregnat nie został jeszcze założony, dzięki czemu będziemy mieli możliwość pomalowania drzwi wg koloru, który sami wybierzemy. Drzwi przeszklone to drzwi, które wykorzystują materiały drewniane i szklane (najczęściej szkło hartowane). Kupując drzwi szklane powinniśmy mieć na uwadze, iż ich sporym plusem jest to, że optycznie powiększają pomieszczenie, ze względu na światło, które wpada przez szkło. Tego typu drzwi są idealnym wyborem do łazienek, czy salonów jeżeli montujemy je wewnątrz domu. Na zewnątrz szkło może być pokryte specjalną emalią lustrzaną. Drzwi pcv to drzwi, których głównym materiałem jest tworzywo sztuczne. Drzwi plastikowe charakteryzują się niesamowitą lekkością, dzięki czemu montaż drzwi pcv jest niezwykle prosty i nie tak czasochłonny, jak w przypadku drzwi drewnianych. Dodatkowym atutem drzwi pcv jest ich cena, idąca w parze z nowoczesnym designem. Drzwi aluminiowe to hit ostatnich sezonów ze względu na lekki materiał, jakim jest aluminium. Warto wspomnieć, że aluminium jest odporne na wiele czynników zewnętrznych, dzięki czemu zachowują swój wygląd i wytrzymałość przez kilkanaście lat.

Jako ekipa profesjonalistów oferujemy sprzedaż drzwi wewnętrznych. Oprócz podstawowej usługi, wykonujemy również pomiar i montaż drzwi. Warto wspomnieć, że po okresie gwarancji dokonujemy serwisu poterminowego. Jeżeli jesteśmy świadkami jakiejkolwiek usterki, powinniśmy zareagować natychmiastowo, dzięki czemu unikniemy sytuacji podczas, których będziemy zmuszeni do ponownego zakupu drzwi.

 

Katalogi drzwi

Kliknij poniżej na wybrany katalog drzwi Delta, Parmax, Gerda lub Wikęd...

Drzwi Delta

Drzwi Parmax

Drzwi Dierre

Drzwi Wikęd 

Drzwi wewnętrzne Erkado - wizualizacje

Drzwi zewnętrzne Wikęd - wizualizacje

KREADOM - LEGNICA

salon@kreadom.pl

ul. Głogowska 74, 59-220 Legnica

tel. 76 722 14 21

kom. 509 39 71 91

Pon. – Pt.: 10:00-17:00

Sobota: 10:00-14:00

KREADOM - LUBIN

salon@kreadom.pl

ul. Odrodzenia 37, 59-300 Lubin

tel. 76 722 14 21

kom. 509 39 71 91

Pon. – Pt.: 10:00-17:00

Sobota: 10:00-14:00