Dowiedz się więcej o Nas...

Darmowe doradztwo

Kreadom oferuje pomoc i doradztwo w zakresie stolarki otworowej. Pomiar i wycena jest bezpłatna.

Profesjonalny montaż

Oprócz produktów, oferujemy montaż oferowanych przez nas produktów. A także serwis i naprawę.

Oferta od A do Z

Od okna, drzwi po bramy garażowe, rolety czy kuchnie na wymiar i inne produkty stolarki otworowej.

Serwis i naprawa

Na oferowane przez nas produkty oferujemy 24h serwis okien, drzwi, rolet czy bram garażowych.

 

OKNA DRZWI BRAMY GARAŻOWE - LEGNICA | KREADOM

Firma KREADOM to dostawca najwyższej jakości produktów związanych ze stolarką otworową i systemami osłonowymi. Jako profesjonalna firma oferuje produkty czołowych producentów takich jak: VETREX, DELTA, PARMAX, NICE I PORTOS. Sprzedawany asortyment posiada najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu ich długotrwałość jest o wiele większe, aniżeli w przypadku innych producentów. Okna, drzwi, rolety i bramy garażowe są sprzedawane z myślą o indywidualnym kliencie oraz hurtowym np. sklepy, szkoły, restauracje, czy inne sektory gospodarki. Producenci czołowych produktów wiodą prym na w Polsce i na całym świecie.

okna LegnicaOkna PCV, aluminiowe, drewniane

Okna pcv firmy VETREX to produkt, którego głównym materiałem jest tworzywo sztuczne (plastik). Dzięki wysokiej jakości, okna VETREX chronią przed nadmierną utratą ciepła (termoizolacja) i zabezpieczają przed nadmiernym hałasem z zewnętrznego środowiska. Oprócz unikalnego wyglądu posiadają bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu są odporne na czynniki mechaniczne. Okna pcv to produkt o wysokiej żywotności. Firma KREADOM oferuje najnowsze systemy okienne, dostępne u producenta VETREX.


drzwi legnicaDrzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne i drzwi wewnętrzne producentów DELTA I PARMAX posiadają bardzo dobre właściwości techniczne, a także wykończeniowe. KREADOM oferuje drzwi do użytku wewnątrz mieszkania, jak i również na zewnątrz. Dostępne rodzaje drzwi: drzwi aluminiowe, drzwi pcv, drzwi szklone, drzwi drewniane, drzwi mdf etc. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów imitujących drewno np. sosna, ciemny beż, mahoń, dąb bądź kolory zgodne z paletą kolorów RAL. Do każdych drzwi oferujemy akcesoria drzwiowe tj. klamki, okucia, czy progi.


bramy garażowe LegnicaBramy garażowe i przemysłowe

Bramy garażowe i bramy przemysłowe firmy NICE to produkt, którego nie sposób przegapić, ze względu na doskonałe wzornictwo, a także uzyskiwane właściwości użytkowe, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo. Bramy, które oferujemy bardzo dobrze komponują się ze stylistyką architektoniczną domu, czy hali, dzięki czemu z łatwością dopasujemy odpowiednia bramę do naszych upodobań. Oferujemy bramy segmentowe z wąskimi przetłoczeniami, szerokimi lub bez przetłoczeń.


okna drzwi LegnicaRolety zewnętrzne i wewnętrzne

Rolety firmy PORTOS to zewnętrzny system osłonowy, który ma za zadanie chronić pomieszczenie naszego domu przed światłem słonecznym. Rolety nadprożowe, rolety zewnętrzne i rolety nadstawne to produkty najlepszego producenta w dziedzinie rolet zewnętrznych. Asortyment PORTOS to doskonały przykład na ochronę okien przed gradem, śniegiem, deszczem , wiatrem, a nawet hałasem. Wraz z pasywnym systemem okiennym, rolety zewnętrzne pomagają zatrzymać uciekające ciepło wytworzone w domostwie, czy pomieszczeniu.


okna pcv aluminiowe legnicaSerwis i montaż

SERWIS I MONTAŻ - oferujemy usługi serwisowe, montażowe i naprawcze wyżej wymienionych produktów. W przypadku innego systemy okiennego podejmujemy się naprawy produktów różnorodnych producentów. Nasi pracownicy, a nawet sprzedawcy są profesjonalistami w usługach świadczonych przez naszą firmę. Jesteśmy w stanie podjąć się naprawy każdej usterki, czy też występującego problemu. Dodatkowym atutem naszej firmy jest serwis pogwarancyjny na produkty, które sprzedajemy, a wszystko dzięki obyciu i doświadczeniu z produktami producentów: VETREX, DELTA, PARMAX, NICE I PORTOS.

Oferta Kreadom

KREADOM - LEGNICA

salon@kreadom.pl

ul. Głogowska 74, 59-220 Legnica

tel. 76 722 14 21

kom. 509 39 71 91

Pon. – Pt.: 10:00-17:00

Sobota: 10:00-14:00

KREADOM - LUBIN

salon@kreadom.pl

ul. Odrodzenia 37, 59-300 Lubin

tel. 76 722 14 21

kom. 509 39 71 91

Pon. – Pt.: 10:00-17:00

Sobota: 10:00-14:00