Drzwi wewnętrzne

DRZWI WEWNĘTRZNE - LEGNICA

Drzwi wewnętrzne w naszej ofercie to:

  • drzwi wewnętrzne Porta
  • drzwi wewnętrzne Asilo
  • drzwi wewnętrzne DRE
  • drzwi wewnętrzne Pol-skone

Porta, Asilo, DRE i Pol-skone to 4 najprawdopodobniej najbardziej rozwojowe i wiodące na rynku polskim firmy, oferujące wysokiej jakości drzwi wewnętrzne, przy zachowaniu przystępnych cen.Dlatego właśnie te drzwi posiadamy w ofercie, a Państwu polecamy w szczególności .

Czym warto kierować się przy wyborze?

 

PRODUCENCI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

 

 

Drzwi wewnętrzne Porta

Drzwi wewnętrzne Porta są produktem wykonanym z najwyższej klasy materiałów, przy zachowaniu jak najlepszych parametrów technicznych. Oprócz osiąganej, wysokiej wytrzymałości drzwi wewnętrzne Porta posiadają bogatą kolorystykę i wzornictwo. Firma Porta zatrudnia specjalistów, dzięki czemu wiedzie prym na tle wykorzystywanych technologii w stolarce drzwiowej. Do podstawowego asortymentu firmy należą drzwi fornirowane oraz drzwi okleinowe. Każda podgrupa drzwi wewnętrznych posiada unikalny wzór i właściwości, dzięki którym nasze drzwi będą np. w mniejszym stopniu lub większym chronić przed hałasem z innych pomieszczeń. 

Drzwi wewnętrzne Asilo

Drzwi wewnętrzne Asilo są jakością samą w sobie, wielu naszych Klientów decyduje się na tego producenta, ze względu na design i bardzo dobre parametry techniczne osiągane przez tego typu drzwi. Skrzydło drzwi wewnętrznych jest niesamowicie trwałe, dzięki czemu posłuży nam przez długi czas, przy czym warto odnotować, że w niektórym modelach położono nacisk na ulepszenie parametrów akustycznych, które mają istotny wpływ na przeciwdziałaniu zanieczyszczeniu hałasem. Firma Asilo oferuje drzwi okleinowe oraz fornirowane. Drzwi okleinowe idealnie imitują wygląd drzwi drewnianych, natomiast fornirowane posiadają około 20 wzorów i szeroką gamę kolorystyczną. 

Drzwi wewnętrzne DRE

Producent DRE jest przedsiębiorstwem rozsławionym w całej Polsce, ponieważ produkty, które oferują są unikalne, nie tylko pod względem cenowym, ale również jakościowym. Drzwi wewnętrzne DRE są wykonane profesjonalnie i w sposób cieszący oczy. Szerokie spektrum kolorystyczne pozwala nam na wybranie optymalnego rozwiązania do pomieszczenia, w którym będą się one znajdować. Nasza firma oferuje drzwi wewnętrzne takie jak drzwi fornirowane, drzwi okleinowe, drzwi z przeszkleniami i wiele innych podtypów. Do produkcji drzwi wewnętrznych wykorzystywane są maszyny nowszej generacji i technologia hi-tech, usprawniająca proces produkcji, wysokiej jakości drzwi wewnętrznych.

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Przedsiębiorstwo Pol-Skone jest znane z produkcji wyrobów związanych ze stolarką otworową, czyli oknami i drzwiami. Do tego najbardziej charakterystycznego produktu możemy zaliczyć drzwi wewnętrzne odznaczające się wysokim walorem estetycznym, jakościowym i funkcjonalnym. Drzwi wewnętrzne są niezwykle sprawne, co jest zawdzięczane wysokiej wytrzymałości i odporności na uderzenia mechaniczne i nie tylko. Do podstawowego asortymentu drzwi wewnętrznych zaliczamy: drzwi fornirowane, drzwi okleinowe, drzwi laminowane oraz drzwi malowane. W niektórych drzwiach istnieje możliwość doboru dodatkowych struktur, jak chociażby przeszkleń.

 

Drzwi wewnętrzne Erkado - wizualizacje

KREADOM - LEGNICA

salon@kreadom.pl

ul. Głogowska 74, 59-220 Legnica

tel. 76 722 14 21

kom. 509 39 71 91

Pon. – Pt.: 10:00-17:00

Sobota: 10:00-14:00

KREADOM - LUBIN

salon@kreadom.pl

ul. Odrodzenia 37, 59-300 Lubin

tel. 76 722 14 21

kom. 509 39 71 91

Pon. – Pt.: 10:00-17:00

Sobota: 10:00-14:00